elmasepeti.com

Elmasepeti A.Ş. Türkiye’nin en büyük Apple ekosistemi aksesuar distribütörü ve aynı zamanda dünyaca tanınmış önemli kulaklık markalarının Türkiye’deki dağıtıcısıdır. Teknosa, Media Markt, D&R, Vatan, Bimeks, Gold gibi zincir mağazalar başta olmak üzere online kanallar ile seçkin duty-free, Apple Premium Reseller (APR) ve Boyner mağazalarına da ürün temin eden Elmasepeti’nin tüm ürünleri, markanın internetteki sevilen yüzü elmasepeti.com platformu üzerinde de satışa sunulmaktadır.

Angry Birds, Artwizz, Audio-technica, Be.ez, Bling My Thing, Case-mate, Celly, Elgato, FreshFiber, Fruit Ninja, Grado, Griffin, incase, Just Mobile, Koss, Macally, MacLove, Muvit, Native Union, Ozaki, Pulup, SendStation, Sennheiser, SMS Audio, Speck, Switcheasy, TwelveSouth, TYLT ve X-1 gibi bir çok uluslararası markanın Türkiye Distribütörlüğü ile AIAIAI, Adobe, Apple, Archie Grand, Beats by Dr.Dre, JBL, Lexmark, LaCie, Monster ve Parrot gibi seçkin markaların iş ortaklığını yürütmektedir.

2005 yılında kurulan Elmasepeti A.Ş. 2010 yılında Naksan Holding'e dahil olarak, NaksanTeknoloji A.Ş.'nin bir iştiraki haline gelmiştir.